Maximální výsledky

Nárazová terapie minimálně 20 aplikací 3 x týdně po dobu 6 týdnů pro maximální „nastartování“ látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích (dochází k vyhlazení kůže, pokud hned nedojde k váhovým a centimetrovým úbytkům).

Cvičení trvá pouze 30 minut, ale je to dostačující. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuku ve svalech po 20-30 minutách. Ve VacuShape se tato doba zkrátí až o třetinu.

Díky studii MUDr. Hostýna, který klinicky testoval VacuShape, se doporučuje 10-ti minutové zahřátí organismu před samotnou aplikací (rotoped, běžecký pás, BodyRoll, solárium atd.). Klientka potom využije maximálně čas aplikace a dochází ke spalování tuku od první minuty. V případě „studeného“ startu se tak děje až od 6. – 10. minuty.

Během aplikace striktně dbejte na dodržování optimální tepové frekvence (OTF), Neboť při této tepové frekvenci jsou energetické potřeby organismu kryty z 80 % tuky a jen z 20 % cukry, což je důležité pro maximální výsledky. Vzorec pro výpočet OTF=0,65 x (220 – věk klientky)

Pro maximální výsledky můžeme z vlastních zkušeností doporučit využívání programu se střídavým podtlakem P2 a P3. Program s nejsilnějším podtlakem P1 používáme zřídka. Při časté aplikaci může dojít ke zviditelnění žilek na kůži. Programy s konstantním podtlakem nemají zase takovou účinnost jako podtlak střídavý.

Před aplikací jíst uhlovodany (rýže, brambory, těstoviny nebo müsli). Po aplikaci bílkoviny (ryby, maso, drůbež nebo tofu např. se zeleninou).

Dodržovat pravidelný pitný režim – cca 3-4 litry tekutin za den.

Není třeba začínat s dietou. Jestliže bude klientka dodržovat výše zmíněná
doporučení, bude mít její tělo dostatečné rezervy energie a tak se spalování tuku dostane do vyšších obrátek.

Doporučuje se klientkám nechodit po aplikaci do solária, sauny a necvičit takové druhy sportu, které extrémně zatěžují svaly nohou.

Do přístroje se klientka oblékne do volných tepláků nebo šortek. Na nohy lehké sportovní boty s hladkou podrážkou.

Pro maximální účinek naneste před aplikací krém na celulitidu.